Kurumsal

Bayraktar Solar Enerji A.Ş.;

Operasyonel mükemmeliyet ile özel durumlara özel çözümler üreten, Solar Enerji konusunda uzman “çözüm ortağınız”…

Uzun Yıllar Enerji, Otomasyon ve Yazılım Sektöründeki bilgi ve deneyimimizi, 2010 Yılından bugünümüze Solar Enerji Sektöründe devam ettirdik ve bir çok ilke imza attık.

Türkiye’de ve dünyada ilk defa kullanılan Kare Kod ile Fotovoltaik  Modül Güç Doğrulama Doğrulama Sistemi, Yerli imkanlarla tasarlanan ve Üretilen elektronuminesance test makinası ( Mobil, Saha ve Sabit), Fotovoltaik Modül Tesis Kurulumu, Fotovoltaik Modül Üretim Hattı ve Otomasyonu, Yüzlerce Megawatt Fotovoltaik Modül Üretimi, Onlarca Megawatt Güneş Enerji Santrali Kurulumu, Uzaktan izleme ve yönetim otomasyonu,

gibi bir çok alanda çözüm ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Bugün güneş enerji santralleri; Acil Servis, Teknik Servis, Bakım, İşletme, Kurulum ve Mühendislik Hizmetleri ile  500 MW’ın üzerinde iş tecrübesine sahibiz.

Sahip olduğumuz deneyim ve ekipmanlar ile IEC EN 62446 Standardında mevcut güneş enerji santrallerinin Profosyonel Bakım Onarım ve Acil Servis, Denetim ve Kontrollük hizmetleri konusunda güvenli hizmet sunuyoruz.

Güçlü teknolojik alt yapımız, hizmet ve çözüm üreten insan kaynağımız ile edinmiş olduğumuz deneyimlerimizi müşterilerimize aktarmaktan mutluluk duyuyoruz.