Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Bayraktar Solar Enerji olarak giderleri azaltmak, verimliliği en üst düzeye çıkartmak ve yüksek performanslı hızlı teslimatlar sunabilmek için birçok yaptığımız projelerle beraber kazandığımız analitik tecrübeler ile sizlere proje ve mühendislik hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sizlere sunduğumuz proje ve mühendislik hizmetlerimiz ile tüm proje iletişimlerinin farklı disiplinler ve ekipler arasında verimli bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Böylelikle projeleriniz daha etkin ve düzgün bir şekilde ilerliyor ve projenizin en iyi sonuca ulaşmasını sağlamış oluyoruz. Projenize sadece başlangıç ve bitiş aşamasından itibaren hizmet vermeyi amaçlamıyoruz. Projenizi taslak aşamasından, yürütülmesine ve tamamlanmasına kadar tüm proje yaşam döngüsü boyunca etkin bir şekilde çalıştırıyor ve hizmet denetimi sağlamayı amaçlıyoruz.

Projenizi bir döngü halinde belirli aşamalar ile takip ettiğimizde bu döngünün üçüncü adımı olan ve diğer tüm adımları da içinde barındıran proje ve mühendislik hizmeti büyük önem taşımaktadır.

Projenizin sadece saha işlemlerinden ibaret olduğunu düşünmeyerek, sahalarda gerekli keşifleri yaparak ve saha ile ofis arasında koordinasyonu sağlayarak daha düzenli ve planlı ilerlemeyi sağlıyoruz. Bu sayede koordine aksaklıklarını ortadan kaldırmak ve sürecin daha doğru bir şekilde ilerlemesini amaçlıyoruz.

Bayraktar Solar Enerji olarak  her zaman yanındayız…

Birlikte çalışmaya ve projenizi birlikte yönetmeye ne dersiniz ?

Güneş’den ürettiğimizi beraber en iyi fırsata çevirelim !

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.